fbpx

VEZMEŠ SI MA?

…tak to všetko začalo

Ešte neprešiel ani deň od zásnub a vy už totálne nadšená pozeráte pinterest a neviete sa dočkať vašej svadby. Šaty, miesto, termín…čo vymyslieť pre hostí…aká bude zábava.

A presne zábava je to, na čo sa na svadbe každý najviac teší. A nie nadarmo sa hovorí, že životná akcoška, je tá svadobná. A to doslova. Veď človek sa žení/vydáva len raz.

PERFETKNÝ PROGRAM

 

Vtipné rekvizity, kopec srandy, tlačených fotiek čo to dá. Pohyblivé GIFká a Boomerangy. Na vašej svadbe to žije. Každý sa fotí, zabáva. Jednoducho atmoška ako sa patrí.

“Zažila som ju na dvoch svadbách a veľmi sa mi páčila, bavili sa pri nej všetky vekové kategórie.. najviac nás vždy potešili fotky so sebou.”

 

NEZABUDNUTEĽNÁ SPOMIENKA

Je to veľká sranda a tie fotky…to budú zážitky. A o darček pre hostí máte postarané.

Vaša Svadba je o radosti a spomienkach na váš deň D – každému sa veľmi páči, že si so sebou odnesie niečo v rukách. Hlavne žiadne čakanie, za pár sekúnd má tu radosť v rukách. A to všetko v téme Vašej svadby (dizajn, mená, dátum).

 

NA PAMIATKU PRE VÁS

Spomienková fotokniha vám bude pripomínať, ako sa všetci skvelo bavili. Čo viac bude plná prianí, rád do života a kresieb od vašich kamarátov, rodinky a známych. O jej vyplnenie sa postaráme. A na záver vám ju s gratuláciami odovzdáme.

Chcete viac zaujímavých tipov na vašu SVADBU?