fbpx

Na čo sa môžete tešiť?

Viem, že pre Vás Zoom in nie je novinkou, ale pre istotu ak by ste to radi vysvetlili kolegom, klientom :).

Fotobúdka, fotokútik, fotobox…každý to volá ináč, ale je to to isté. Zoom in je jednoducho všetko toto, ale bez búdky. Pamätáte si fotobúdky z amerických filmov? My sme tu našu upravili tak, aby Vám priniesla kopec zábavy a super spomienky. V prvom rade sme odstránili búdku, aby ste sa tam všetci pomestili. Lebo viac ľudí znamená  viac zábavy.

A čokoľvek organizujete – Firemný večierok, Letný teambuilding, Family day…na čo sa každý teší najviac, je dobrá zábava.

RADOSŤ, ZÁBAVA a kopec Srandy

Vtipné rekvizity, kopec srandy, tlačených fotiek čo to dá. Pohyblivé GIFká a Boomerangy. Na akcii to žije. Každý sa fotí, zabáva. Bavia sa spolu aj kolegovia, ktorý sa pred tým ani nepoznali.

SUPER PAMIATKA

Žiadne čakanie na fotky. Za pár sekúnd má tú radosť (fotku) každý v rukách. Žiadne počítanie, obmedzovanie sa. Neobmedzená tlač a každý si odnesie fotiek s kolegami, koľko len chce.

SKVELÁ REKLAMA PRE FIRMU

„Fotka zo Zoom in fotobúdky? Neviem si predstaviť, aký iní predmet s logom firmy, by si niekto len tak zavesil u seba doma na chladničku, dal na poličku…“

 

Chcete viac zaujímavých tipov na vašu AKCIU?

PODEĽ SA O RADOSŤ

Vtipné rekvizity, kopec srandy, tlačených fotiek čo to dá. Pohyblivé GIFká a Boomerangy. Na akcii sa skvelo bavíte. Každý sa fotí, zabáva.

Jasne že sa s tým chcete pochváliť. Jasne, že môžete…a to priamo z fotobúdky. Tá vám to pošle rovno do mailu. A je na vás s kým sa o to podelíte.