1. SVADOBNÉ FOTKY MÁTE V SEKUNDE

Žiadne mesiace čakania na fotky od fotografa. Tlačenú fotku máte v sekunde v rukách. A nie hocijakú. Špeciálny fotopapier s UV ochranou, proti vyblednutiu. Zabezpečí, že sa pamiatka nikdy nestratí. Teda pokiaľ ju nestratíte vy :D. Okrem tlačených fotiek aj tie digitálne. Tie si viete poslať na mail priamo z fotobúdky. Tiež nevesta a ženích dostanú všetky fotky hneď po svadbe. A ak si niektorý z hostí zabudol poslať tú svoju, nevadí. Pretože dostane online link, kde si ju vie kedykoľvek stiahnuť.

A ako to prebieha? Každý sa fotí ostošesť. Nevesta s družičkami. Ženích s najlepšími kamošmi, s rodičmi a starými rodičmi, so súrodencami. Nevesta, ženích v krojoch pred čepčením. S celým súborom po čepčení. S deckami, DJom, zabávačmi, starejším, s kamošmi…a mohli by sme takto pokračovať do nekonečna. Jednoducho skvelé fotky, skvelá zábava, skvelé spomienky.

2. BOD PROGRAMU PRE HOSTÍ

Ako súčasť svadobných hier a programu. Na svadbe sa často stáva, že sa niektorí hostia navzájom nepoznajú. Stačí zakomponovať do programu, ako jednu z úloh, že sa Hanka musí vyfotiť vo fotobúdke s ujom Stanom. Peťo – svedok s kamošom Julom, musia zobrať nevestu na ruky a odfotiť sa… Ľudia sa hľadajú, spoznávajú, plnia úlohy, fotia sa. Vytvorí to uvoľnenú atmosféru a všetci sa pri tom dobre bavia. Naviac so zábavnými rekvizitami a štýlovými pozadiami vznikajú super momentky.

Okrem toho zabijete jednou ranou niekoľko múch. Fotobúdka dokáže robiť nielen fotky, ale aj GIFká, videjká a boomerangy. Ak neviete čo je boomerang tak sa to pokúsim vysvetliť. Vy spravíte grimasu, odhodíte klobúky, šaty, nie nie robím si srandu… vyskočíte, alebo akýkoľvek pohyb. A toto videjko fotobúdka automaticky nahraje, pustí normálne a potom spätne. Čím vznikne Boomerang. Najviac to ocenia Instagramoví maniaci a Tik-Tokery. No a potom je len na Vás s kým tú radosť „zozdieľate“.  A niekedy stačí len sledovať čo tam ľudia stvárajú a máte o zábavu postarané.

3. DARČEK PRE SVADOBNÝCH HOSTÍ

Určite premýšľate, čo by ste dali vaším hosťom ako darček, výslužku. Koláče so svadby, alebo fľaša vínka sú asi najbežnejšou súčasťou. S fotobúdkou, máte už o jeden darček postarané. Fotky sa vytlačia hneď po odfotení a tak si hostia odnášajú peknú pamiatku na vašu svadbu ako darček.

Ak premýšľate čo ešte. Tu je pár tipov naviac. Zo zdravých darčekov, sa skvelo hodia mini medíky s drevenou naberačkou. Pre tých, ktorých je čistota pol života zas mini mydielka v tvare srdiečka s iniciálami, bude top :). No a na záver pridajte kartičku a pár osobných slov. To všetko môžete dať do peknej krabičky vystlanej drevenou vlnou.

4. SPOMIENKOVÁ FOTOKNIHA

Z fotobúdky budete mať radosť aj vy. Ženích a nevesta sa môže tešiť na spomienkovú fotoknihu na pamiatku. Do nej vám vaši kamaráti, rodinka, budú lepiť fotky z fotobúdky. Písať odkazy, priania a samozrejme múdre rady do života :). Na svoje si prídu aj skryté talenty, alebo tí, ktorí ešte písať nevedia. Nie jeden picasso Vám zanechá životné veľdielo vo Vašej spomienkovej fotoknihe. Tá Vám bude navždy pripomínať tento skvelý deň.

5. ZÁBAVA PRE DETI

Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na tých najmenších svadobčanov :). Mnohý z vašich kamarátov prídu aj s deťmi. Takže do programu je treba zakomponovať aj niečo pre všetky ratolesti. Je super mať samostatný stôl len pre ne. Kde sa môžu pospoznávať s novými kamošmi. Pripraviť im môžete rôzne hry, vystrihovačky, omaľovánky, farebné fixky, pastelky. Vonku na tráve môžete priniesť trampolínu na skákanie. Candy bar so všemožnými sladkosťami, nanukmi a podobne. Veľkým lákadlom pre deti je vždy aj fotobúdka. Kde majú rôzne farebné rekvizity, vidia sa na monitore. A o zábavu je postarané. Dnešné decká sú už technicky zdatné a okrem fotiek, sú vždy populárne GIFká a Boomerangy. Takže tam vedia stráviť kopec času. A naša usmievavá obsluha im so všetkým rada pomôže, poprípade dohliadne.

6. MAGNETKY Z FOTIEK

Stačí nalepiť magnetický pásik zozadu a rázom sa fotka z fotobúdky zmení na magnetku. Takáto veselá pamiatka z vašej svadby sa bude vynímať na nejednej chladničke. A keďže láska ide cez žalúdok, viete čo vás čaká :).

7. VESELÁ ZÁLOŽKA DO KNIHY

Okrem tradičného formátu, môžete mať na vašej svadbe fotky z fotobúdky ako záložky do knihy. A ako to? Jednoducho. Fotky a rámiky sa pripravia v špeciálnom podlhovastom formáte. A záložka z vašej svadby je na svete. Tá samozrejme bude v štýle vašej svadby. S menami, logom, dátumom a veselými fotkami hostí z fotobúdky. Tak pri každom čítaní, nebudete chýbať ani vy.

CHCETE VEDIEŤ VIAC? Napíšte nám: Klikni TU